Arbana i inspiroi çiftet e reja me veprimin e fundit, tregon darkën romantike që hëngri me burrin e saj

unnamed-file-513

Arbana Osmani vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Është formati “Big Brother” që Arbanën e ka bërë shumë të njohur, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh bën edhe postime inspiruese.

E duket se me postimin e fundit ajo ka inspiruar të rinjt se si të jenë romantikë, duke treguar darkën që ka ngrënë me burrin e saj./ORAinfo/