Andrra lajmërohet nga salloni i ondulimit, me këtë grim është transformuar krejtësisht

unnamed-file-171

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve.

Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E rregulluar me shumë stil, Andrrs po shkëlqen në pamje.

Sinani do të këtë të vështirë të përmbahet kur ta shoh sa bukur po duket bashkëshortja e tij. /ORAinfo/