Andi bëhet i sinqert, tregon se çfarë po bën pas ndarjes nga Gresa

unnamed-file-2699

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E Andi pas ndarjes ka vendosur që të fillojë disa pushime, madje edhe sonte ai ka treguar se është duke u relaksuar./ORAinfo/