Ana Kabashi prezanton nënën e saj, duket një super zonjë

unnamed-file-2169

Kjo zonjë është nëna e Ana Kabashit.

Ana Kabashi është këngëtarja që së fundi ka sjell për publikun e saj këngën me titull “Vallah”.

Këngëtarja që po e jeton dhe shijon suksesin e kësaj kënge, është mjaftë e angazhuar në këtë verë.

Ana Kabashi pak tregon nga jeta e saj private, e megjithatë nuk është duruar pa e shfaqur të ëmën me rastin e ditëlindjes, shkruan Kosovarja.

Ana Kabashi për disa kohë ishte në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes në “Big Brother VIP Kosova”.