Albatriti e mori urimin më të bukur nga Egzona për ditëlindje

unnamed-file-888

Albatriti feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga Egzona.

Këngëtari Albatrit Muqiqi sot feston ditëlindjen e tij të 32-të.

Gruaja e tij Egzona u kujdes që ta urojë publikisht, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ajo e ka uruar me fjalët më të bukura:

Shumë urime për Albatritin!