Aida u bë edhe më zonjë pasi u bë nënë, kaq bukur është veshur sonte

unnamed-file-671

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

E në mbrëmjen e fundit ajo është shfaqur me një veshje jeshile dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/