Aida sonte në një dasmë jashtë Kosovës, kaq bukur është veshur e rregulluar ajo

unnamed-file-2652

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se sontë është pjesë e një dasme në Strugë.

Edhe këtij eventi, Aida i ka kushtuar shumë rëndësi dhe është bërë shumë e bukur./ORAinfo/