Aida nuk e ka ndërmend t’i ndalë dasmat, kaq bukur është veshur dhe rregulluar sonte

unnamed-file-2327

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Edhe për ahengun e fundit, shihet se është rregulluar tejet bukur./ORAinfo/