Aida e lë sërish vajzën e vogël vetëm, nuk do ta besoni se ku ka shkuar

unnamed-file-2943

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Përmes një postimi ajo ka treguar se ka shkuar në Strugë dhe siç duket vajzën e ka lënë në Kosovë./ORAinfo/