Aida e dashuruar ‘kokë e këmbë’, kaq e lumtur shfaqet në krahet e Naser Qelit

unnamed-file-2098

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

E mbrëmë ajo ka dalë me burrin e saj dhe po duket tejet bukur.

Kaq të lumtur po duken ata pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/