Aida Doçi shkon në dasmë, me këtë zinxhir qe ka vë në qafë ka marrë gjithë vëmendjen

unnamed-file-2611

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Në pamjen e fundit të cilën Aida e ka publikuar, këngëtarja është bërë gati me shku në një dasmë për të kënduar.

E ajo qe bie në sy është zinxhiri i dukatit qe ka vendosur në qafë.

Me dizajnë interesant, duke se zinxhiri i saj kap shifrën e mijra eurove. /ORAinfo/