Aida Doҫi bëhet gati për dasmë, kaq bukur po duket me fustan të gjatë

unnamed-file-1087

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Në dasmën e fundit ajo është paraqitur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/