Aida bëhet sërish nuse, me vello të bardhë po duket mahnitëse

unnamed-file-549

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me vello të bardhë.

Si nuse, Aida po duket mahnitëse.

Vjehrra e saj do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket nusja e djalit. /ORAinfo/