Afrona s’po mund ta harrojë Bleron dhe familjen e tij, mbanë ende dhuratën që ia ka bërë ish-vjehrra?

unnamed-file-4133

Afrona Dika tashmë ka zbuluar se është në një lidhje të re dashurie.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një lirë në qafë.

Duket se kjo është dhuratë nga ish-vjehrra, sepse është zakon që një e tillë t’i jepet nuses.

Por, nuk dihet me siguri nëse Afrona po e ruan këtë nga martesa me Bleron./ORAinfo/