Afrona paska dalë mbrëmë, i dashuri i saj do të bëhet xheloz kur ta sheh sa provokuese po duket ajo!

unnamed-file-999

Afrona Dika tashmë ka zbuluar se është në një lidhje të re dashurie.

Madje, se fundmi përmes një postimi ajo na ka prezantuar edhe me të dashurin e saj, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo mbrëmë paska dalë. E rregulluar bukur dhe e veshur goxha shkurt, Afrona i paska ‘shashtrisë’ të pranishmit.

A do të xhelozjë i dashuri i saj i ri kur ta sheh sa provokuese po duket Afrona.

Sidoqoftë, Afrona po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/