Afrona ndahet edhe nga i dashuri?

unnamed-file-2471

Afrona Dika ndahet edhe nga i dashuri?

Jo shumë kohë më parë, modelja Afrona Dika zbuloi versionin e saj të ndarjes nga këngëtari Blero Muharremi teksa e konfirmoi edhe lidhjen e re.

Pas një periudhe, partnerin zviceran Afrona nuk e fshehu më as në rrjete sociale.

Kohë pas kohe, Afrona ndante momente nga lidhja e saj e re, teksa çifti për herë të parë në qershor edhe shijuan disa pushime bashkë në Bodrum të Turqisë.

Pak ditë më parë, modelja festoi ditëlindjen e 31-të ku mungoi urimi nga i dashuri i saj, James.

Ata për momentin nuk ndiqen më as në rrjetet sociale dhe kjo ka bërë që fansat të dyshojnë së çifti po kalon një krizë ose lidhja e tyre ka marrë fund tërësisht.