Afrona do ta bëjë xheloz të dashurin e ri, pa “marre” kështu e ekspozon gjoksin e saj

unnamed-file-1218

Afrona Dika tashmë ka zbuluar se është në një lidhje të re dashurie.

Madje, dje përmes një postimi ajo na ka prezantuar edhe me të dashurin e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e bukur dhe po duket shumë atraktive, por gjoksi i saj ‘gjigant’ bie më së shumti në sy./ORAinfo/