Afrona bëhet sërish nuse, po duket më e bukur dhe më zonjë se asnjëherë më parë

unnamed-file-498

Afrona Dika tashmë ka zbuluar se është në një lidhje të re dashurie.

Madje, dje përmes një postimi ajo na ka prezantuar edhe me të dashurin e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me një pamje më të rëndë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/