Afërdita Dreshaj shfaq linjat joshëse të trupit, nuk do t’iu besoni syve se çfarë ka veshur

unnamed-file-1139

Në listën e femrave më të bukura shqiptare hynë edhe modelja e famshme Afërdita Dreshaj.

Këngëtarja dhe modelja bukuroshe, Afërdita Dreshaj, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të jetës private, përcjell ORAinfo.

Modelja ka kohë që ka lenë anash profesionin e saj, duke u përkushtuar më shumë ndaj familjes, saktësisht bashkëshortit dhe djalit të saj.

Ajo së fundmi ka publikuar pamje ku shihet me bikini, vë në pah trupin e saj në top formë./ORAinfo/