Adelina thyen heshjen e gjatë, tregon se me kë është duke i kaluar pushimet pas ndarjes nga burri

unnamed-file-1719

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

Por, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë.

E në fotografinë e fundit ajo është shfaqur nga pushimet, ku shihet vetëm, që siç duket kështu ka vendosur të qëndrojë për disa kohë./ORAinfo/