Adelina Tahiri nuk po i ndahet jetës luksoze as pas ndarjes nga burri, shfaqet me gjëra super të shtrenjta

unnamed-file-666

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

Por, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë.

Madje, në fotografinë e fundit ajo pos që po duket super-hot, ato që bien në sy janë ora dhe aksesorët e tjerë shumë të shtrenjtë./ORAinfo/