Adelina Tahiri e ka lënë burrin vetëm sonte, shikoni se me kë ka dalë

unnamed-file-773

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

Por, duket se një gjë e tillë nuk qenka aspak e vërtetë dhe këtë e ka bërë të ditur vet ajo.

E pas këtyre thashethemeve, ajo sonte ka dalë e qetë për të shijuar një natë me një mikeshë të saj./ORAinfo/