Adelina Tahiri bëhet nuse pas ribashkimit me burrin, kaq bukur po duket në fustan të gjatë

unnamed-file-2937

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

Por, duket se një gjë e tillë nuk qenka aspak e vërtetë dhe këtë e ka bërë të ditur vet ajo.

Ndërkaq, sot ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/