Adelina Hasani për herë të parë tregon se a është shtatzënë

unnamed-file-839

Adelina Hasani fletë për herë të parë, tregon se a është shtatzënë.

Adelina Hasani, është një ndër prezantueset me të bukura shqiptare.

Ajo me paraqitjet e saj të ëmbla ka bërë për vete një audiencë të tërë. Moderatorja se fundmi ka bërë publike se është fejuar me njeriun e saj të zemrës, me te cilin është në lidhje prej rreth një viti.

Kohëve fundit, Adelina ka shtuar peshë dhe kjo ka ngjallë dyshime se mos është shtatzënë moderatorja.

E, të gjitha këto dilemma i ka heq vetë ajo.

“Prej se jam trash pyetja kryesore që ma kanë bë është se a jam shtatzënë.

Dhe e keni kuptuar që sjam shtatzënë.

Veç kam shtuar peshë”, ka thënë ajo përmes një video.

Ajo tutje ka treguar se ka shkuar tek një qendër dobësimi për të marrë informatat.

“Peshë të cilën kam vendos me hup, por kam ardh të marrë informata sa kushton sepse nuk e dij as vetë”, ka thënë tutje ajo.