Adelina Hasani lajmërohet pas largimit nga ATV, paralajmëron projektin gjigant ku do të moderoj ajo

unnamed-file-355

Adelina Hasani paralajmëron projektin gjigant ku do të moderoj ajo.

Moderatorja e njohur Adelina Hasani para disa ditësh është larguar nga televizioni ATV, ku ishte çdo ditë prej të hënës – të premten në emision drejtpërdrejt, ku kishte të ftuar dhe tema të ndryshme sociale.

Ajo me një video në ‘Instagram’ ka treguar projektin e radhës, shkruan Kosovarja.

Projekti gjigant qe do të prezantoj moderatorja do të vij shumë shpejtë.

Video e publikuar në llogarinë e Adelinës: