Adelina është ‘shliru’ pas ndarjes nga burri, shfaqet më në top formë se kurrë më parë

unnamed-file-254

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

Por, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur më në top formë se kurrë më parë./ORAinfo/