Adelina as nuk po dallohet që është nënë, trupi i saj duket si peshk, si të ishte 20-vjeçare

unnamed-file-988

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

Por, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur më provokative se asnjëherë më parë./ORAinfo/