A u ribashkuan? Arbenita publikon foto nga vetura e Feros

unnamed-file-3645

Po bëjnë drama? Arbenita publikon foto nga vetura e Feros.

Fero dhe Arbenita janë më të përfolurit e momentit në showbizin shqiptar.

Kanë qenë në fokus gjithmonë por prej 2 muajsh dyshja ndiqen në çdo hap dhe në çdo detaj.

Fero përfundoi në paraburgim pasi Arbenita e denoncoi për dhunë në familje, dyshja deklaruan se po ndahen dhe papritur u panë bashkë në Gjilan disa ditë më parë.

Pasi pamja ”pushtoi” rrjetin modelja publikoi një video ku tregonte se është në proces divorci ndërkohe reperi deklaroi largimin përfundimtar nga muzika dhe përkushtimin ndaj fesë islame.

Por jo vetëm kaq. Ata na sapo na bënë ”lëmsh” sërish, pasi u shfaqën nga e njëjta veturë, që sipas ndjekësve është e Feros.

Se çka po ndodh mes tyre dhe a ka gjasa rikthimi, mbetet të shihet…