A kanë konflikte Rita dhe Fidani?

unnamed-file-972

Rita dhe Fidani kanë konflikte, kjo është arsyeja.

Rita dhe Fidani janë një nga çiftet më të dashura që publiku përcjellë çdo postim që publikojnë.

Në një video që është bërë virale në “Tik Tok”, shihet Rita duke i pyetur ndjekësit se: “A e ka dikush burrin si unë që si bën muhabet gruas”.

Fidani pas kësaj pyetje fillon të qesh.

Ata edhe pse me disa konflikte të vogla, janë shembull i mirë për një jetë të lumtur bashkëshortore, shkruan Kosovarja.